• O nas

Mojatrampolina.pl - jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą trampolin i akcesoriów. Od wielu lat zajmujemy się trampolinami. My i nasi mali specjaliści przetestowaliśmy większość trampolin dostępnych na rynku. O tych urządzeniach wiemy praktycznie wszystko.Trampoliny zapewniają świetną zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość naszych produktów, co zapewnia bezpieczeństwo podczas skakania. Posiadamy szeroki wybór trampolin. U nas znajdą Państwo trampoliny ogrodowe posiadające siatkę zabezpieczającą wykonaną z mocnych materiałów, zabezpieczenia na wszystkich twardych elementach konstrukcji a dodatkowo akcesoria do trampolin, dzięki czemu mogą Państwo jeszcze dłużej z radością użytkować wybraną trampolinę, wymieniając zużywające się elementy.

Grupa OD Sp. z o.o. Przeworsk ul. Marii Konopnickiej 15, 37-200 Przeworsk; Sąd Rejonowy dla m.st. Rzeszowa, XII Wydział Gospodarczy; KRS nr: 0000659215, Regon: 366368340, NIP: 7941822933; Kapitał Zakładowy 755 000,00 zł opłacony w całości.

Nasza wystawa trampolin: 

tramp.jpg 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w sezonie letnim dajemy Państwu możliwość obejrzenia naszych trampolin w miejscowości Mirocin 382 /k.Przeworska (Woj. Podkarpackie) - przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.